Статті

03.Бер.2023

Березень – перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали. 

Детальніше
27.Лют.2023

Кожен край народжує свого Поета, сподіваючись виявити себе через його слово. 25 лютого Житомирщина подарувала світу талановиту, сильну духом жінку, – Лесю Українку! Цьогоріч виповнюється 152 роки з дня народження української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки, яка народилася 25 лютого 1871 року у місті Новоград-Волинський (нині Звягель) на Житомирщині.  Для вихованців закладу … Продовжити читання “Тематичне заняття до Дня народження Лесі Українки”

Детальніше
27.Січ.2023

Досліджуючи негативний вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми, іноземні вчені дійшли до неочікуваного висновку: дорослих має менше турбувати, скільки часу діти проводять зі смартфонами та комп’ютерами, і більше, скільки вони самі витрачають на електронні пристрої. Незважаючи на сучасне збільшення кількості жінок, що працюють, дослідження свідчать, що сьогодні вони, як не дивно, проводять з … Продовжити читання “Вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми”

Детальніше
27.Січ.2023

1. Образи легко видаляються тим, що їх можна виплакати. Поки образа свіжа – плачте! Не стримуйте сліз, ваше здоров’я дорожче гордості. (В принципі, звичайно, деякі виберуть гордість і доведуть себе до інсульту – і так буває). 2. “Подушка для биття”. Спати на ній не можна нікому – ні вам, ні комусь іншому. Подушку цю належить … Продовжити читання “Практика роботи з образою”

Детальніше
27.Січ.2023

Хочемо ми цього чи ні, “важкі” емоції є частиною нашого життя. Кожен з нас час від часу впадає в тенета негативної емоції, втрачає терпіння або поводить себе ірраціонально під їхнім впливом. У таких ситуаціях ми не впізнаємо себе. У процесі сварки — ми вже починаємо шкодувати про те, що не можемо контролювати те, що з … Продовжити читання “S-О-R, або як впоратися з негативними емоціями?”

Детальніше