Статті

14.Чер.2022

За часи військової агресії РФ проти України у багатьох із нас міг порушитися режим сну. Передусім через страх, стрес та постійні переживання за здоров’я й життя своє та близьких. Обстріли, повітряні тривоги, загибелі та поранення українців — військових та цивільних — змушують постійно триматися у напрузі. Волонтерство та координація, військова служба, служба у територіальній обороні … Продовжити читання “Як швидко заснути, коли ви триводні і вам важко розслабитися”

Детальніше
14.Чер.2022

Дізнайтеся, як дитина бачить події та як реагує на них Ставте дитині відкриті запитання та дізнайтеся, що саме дитина вже знає. Дайте зрозуміти, що дитина може поговорити з вами тоді, коли захоче. Допомогти почати розмову можуть малювання, ваші розповіді й інші види спільної діяльності. Будьте відкриті і говоріть з дитиною зрозумілими для неї словами Діліться … Продовжити читання “Як підтримати дітей у часи невизначеності та стресу. Поради для батьків”

Детальніше
14.Чер.2022

Наше тіло — дуже розумна саморегулювальна система, яка здатна підтримувати більш-менш стабільний стан під натиском зовнішніх подразників. Та все ж, організм чи не кожного українця переживає зараз стрес. Поговорімо про те, як із ним впоратися та як контролювати його рівень у побутових ситуаціях. Коли ми відчуваємо виклик і загрозу, нервова система реагує викидом гормонів, які … Продовжити читання “Як корегувати рівень стресу в організмі за допомогою вправ”

Детальніше
14.Чер.2022

У багатьох людей в житті буває лише один-два напади паніки, і проблема минає, можливо, коли закінчується стресова ситуація. Але якщо у вас періодичні, несподівані напади і ви відчуваєте постійний страх перед наступним, може виникнути стан, який називається панічним розладом. Панічна атака — це раптовий епізод сильного страху, що зумовлює важкі фізичні реакції, без реальної небезпеки … Продовжити читання “Як допомогти людині, яка переживає панічну атаку?”

Детальніше
14.Чер.2022
Детальніше