Статті

05.Чер.2020

«Головна думка при спілкуванні: дитина – рівна нам людина. Так просто. Але визнання цього привертає душу дорослого і дає щастя дітям»  (С.Соловейчик) Будь-який сильний тиск сприймається  дитиною, як примус і викликає «ефект бумеранга» – протидію. Що ж робити? Змініть стиль свого спілкування, а саме: Починайте говорити з дитиною не з слова «ТИ», а з слова … Продовжити читання “”

Детальніше
05.Чер.2020

Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску (респіратор) … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ  БАТЬКІВ на час адаптивного карантину”

Детальніше
29.Тра.2020

Літня рухлива гра “СТОНІЖКИ” Кількість гравців:  десять і більше (парна кількість). Матеріали: крейда. Місце гри: ігровий майданчик, парк. На землі намалюйте крейдою дві паралельні лінії завдовжки 5—8 м (залежно від віку гравців). Гравці поділяються на дві команди, вишиковуються один за одним перед лініями, узявши переднього гравця за пасок. Таким чином утворюється ланцюжок — «стоніжка». Команди … Продовжити читання “Збріка літніх ігор надворі “Сонячна ігротека””

Детальніше
29.Тра.2020

ана Ройз спільно з ЮНІСЕФ, ГО “Смарт освіта” та Міністерством освіти і науки підготували порадник для вихователів, як повернути дітей до садків після карантину. Ознайомитись із ним можна у документі нижче. Порадник для вихователів містить чіткі рекомендації закладам щодо повернення дітей: які запитання ставити, щоб вивчити емоції дітей; як обговорити з дітьми нові правила взаємодії одне з одним – … Продовжити читання “Як повернути дітей в садок: поради для вихователів від Світлани Ройз”

Детальніше
21.Тра.2020
Детальніше
error: Content is protected !!