Статті

18.Гру.2019

Колектив та вихованці Житомирського дошкільного навчального закаладу №63 долучилися до виготовлення новорічної рукавички, яка пізніше прикрасить пішохідну Михайлівську вулицю Житомира на ярмарку «Різдвяна панчоха», який започаткували у місті минулого року.

Детальніше
18.Гру.2019

28 листопада 2019 року на базі ЖДНЗ №49 відбувся семінар-практикум для практичних психологів міста Житомира, який підготувала творча група практичних психологів ЖДНЗ №49 та ЖДНЗ №63 на тему: «Гендерні стереотипи: статистика та реалії». Провідне значення у гендерному вихованні та самоідентифікації дітей відіграє сім’я і найближче оточення дитини, які виробляють стереотипи її поведінки. Однак і вплив педагогів у закладі … Продовжити читання “Семінар-практикум «Гендерні стереотипи: статистика та реалії»”

Детальніше
11.Лис.2019

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання, що характеризується місцевим фібринозним запаленням (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем, нирок. Причини дифтерії Збудником є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин, стійка до дії різних чинників, у зовнішньому середовищі може зберігатися до 15 діб; кип’ятіння та … Продовжити читання “Дифтерія”

Детальніше
11.Лис.2019

Народжена і жити, і вмиратиЛюдина слів у вирій не бере.Не вмре ніколи слово «мати»І перше слово мами не помре. Мамине слово, колисанка, потішки, казки – це ті види художньої літератури та усної народної творчості, які супроводжують людину з перших років її життя. І на цій першій сходинці життя, в дошкільному віці, коли закладається фундамент особистості, … Продовжити читання “Художнє слово і дитяче мовлення”

Детальніше
11.Лис.2019

Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) – це найпоширеніша група інфекційних захворювань людини. Вони характеризуються загальним інтоксикаційним синдромом і ураженням слизових оболонок дихальних шляхів. Збудниками цих захворювань є віруси і бактерії, що передаються переважно повітряно-крапельним шляхом. Щоб дитина не захворіла на ГРЗ, дотримуйтесь таких правил та рекомендацій.   Загальні рекомендації: Загартовуйте організм дитини та більше гуляйте з … Продовжити читання “ПРОФІЛАКТИКА ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
error: Content is protected !!