Статті

30.Бер.2020

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, – будуть доречними завжди. Що обмежує успішність дитини ? Результат успішного навчання … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Як підготувати шестирічну дитину до навчання в школі””

Детальніше
30.Бер.2020

Під психологічною готовністю до шкільного навчання розуміється необхідний і достатній рівень психологічного розвитку дитини для засвоєння шкільної програми за певних умов навчання. Психологічна готовність дитини до шкільного навчання – це один з найважливіших підсумків психологічного розвитку в період дошкільного дитинства. Основною метою визначення психологічної готовності до шкільного навчання є профілактика шкільної дезадаптації.Основні аспекти шкільної зрілостіПідготовка дітей … Продовжити читання “Батькам на замітку: «Психологічна готовність дитини до школи»”

Детальніше
30.Бер.2020

Підготовка руки дитини до письма починається задовго до проходу до школи. Це відбувається і тоді, коли маленьке дитинча захватує іграшку, під час різних ігор з пальчиками малюка, масажу кінчиків пальців, ліпки з пластиліну, глини, тіста та багатьох інших вправ, які допоможуть майбутньому учню красиво писати, не відчуваючи втоми та негативних емоцій. Важливо зразу навчити дитину … Продовжити читання “Консультація для батьків: «Підготовка руки дитини до письма»”

Детальніше
30.Бер.2020

Вступ дитини до школи – це значна подія в житті кожної родини. Дівчатко чи хлоп’я дістає назву школяра. Школа вносить новий зміст у життя дитини. У школяра з’являються певні обов’язки, які він має сумлінно виконувати. Повинен добре вчитися, дотримуватись шкільних правил узгоджувати свою поведінку з вимогами, традиціями та бажаннями шкільного колективу. Коли дитина підготовлена до … Продовжити читання “Підготовка дитини до школи”

Детальніше
30.Бер.2020

Самосвідомість – важливий навик, який потрібно розвивати у дитини. Самосвідомість допоможе дитині розвинути її сильні сторони і подолати недоліки. Якщо ви хочете пояснити дитині, що таке самосвідомість, і розвивати її відповідно до її віку, ця стаття – для вас. Що таке самосвідомість Самосвідомість – це життєвий навик, що допомагає дитині навчитися розуміти свої почуття і … Продовжити читання “Як розвинути самосвідомість вашої дитини”

Детальніше
error: Content is protected !!