Статті

21.Тра.2020
Детальніше
14.Тра.2020

Робота з пластиліном, тістом.        Спочатку працює дорослий, привертає увагу дитини, залучає її до співпраці. Так дитина може висловити свої почуття через створення образів, фігур чи зображень, які використовуються в рольових іграх, можуть доповнюватися, руйнуватися. Вправа «Сердиті кульки» Спостереження за надуванням кульок. Запропонувати дитині уявити, що кулька – це сердита людина. Поміркувати: – Що трапиться, … Продовжити читання “Добірка вправ та рекомендацій для вихователів і батьків “Вправи для зняття агресивного стану в дітей””

Детальніше
14.Тра.2020

У кожній родині сором продукується в різних кількостях. В одних сім’ях наноситься шкода мінімальна. В інших, наслідком є розвиток нікчемності, недосконалості і приниженості. Є термін: «сім’я, заснована на соромі». Діти в цій сім’ї схильні до глибокого і токсичного сорому, вони витрачають багато сил і енергії з метою захисту від власного сорому. Існують послання в батьківській родині, … Продовжити читання “Формування сорому в батьківській сім’ї”

Детальніше
14.Тра.2020

  Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює чи, навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани (від умиротворення, спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії).      У зв’язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти.      Збуджуюча, гучна музика, що виражає агресивний настрій, … Продовжити читання “Консультація для батьків “Вплив музики на психологічний стан дитини””

Детальніше
08.Тра.2020

Дітям набагато складніше справлятися з емоціями, що нахлинули, ніж дорослим. Саме тому вони стають вередливими і влаштовують істерики на рівному місці. Щоб цього уникнути, треба допомогти дитині позбавитися від надлишку емоцій. Замість того, щоб напихати дітей пігулками або ставити в кут за неслухняність, краще запропонуйте їм декілька цікавих ігор, які допоможуть їм заспокоїтися. Ось вони: … Продовжити читання “9 веселих ігор, які дозволять вам виховати емоційно сильних дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!