Наші вихованці

23.Тра.2018

Ласкаво просимо до нас у групу «Соняшник» «Соняшник» – веселий дім, Тут турбота є усім. Тут майструють, тут будують, Лисові хвоста малюють, З пластиліну ліплять вовка, Швидко шиють нитка й голка.  А тому батьки і мами,  І сестрички із братами, І бабусі, й дідусі –  Таку групу люблять всі. Наче соняшник до сонця Ти завжди … Продовжити читання “Старша група №1 “Соняшник””

Детальніше
23.Тра.2018

Ласкаво просимо до нас у групу «Двіночок» Ми «Дзвіночки» – всі це знають, Спритні ми і гомінкі, Ще й «чомусики» які. «Дзвіночки» – групу називають, Як квіти діти тут зростають. Дзвенить веселий дзвінкий сміх, Бо в групі люблять їх усіх. З дитинства все ми закладаємо, Тож результат чудовий маємо. Приводьте діточок до нас, «Дзвіночки» всі … Продовжити читання “Середня група №1 “Дзвіночок””

Детальніше
23.Тра.2018

Ласкаво просимо до нас у групу «Ромашка» “Ромашкою” групу свою ми назвали, Малята в ній ніби пелюстками стали, І дружно і весело в нас малюки Навчаються й граються тут залюбки. Ромашка – це проста і ніжна квіточка, яка росте усюди: у садочках, у парках та на городі. Навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, … Продовжити читання “Середня група № 2 «Ромашка»”

Детальніше
23.Тра.2018

Ласкаво просимо до нас у групу «Казка» У нашій групі все казкове,  Все цікаве, кольорове.  Усім малюкам у нас  Гарно живеться,  Бо « Казкою» группа Наша зоветься. Подорожуючи по казковій країні наші діти здобувають знання, вміння і навички. Наші діти в повсякденному житті і на заняттях вчаться спілкуватися і дружити з однолітками і дорослими. Розвивають … Продовжити читання “Старша група №2 «Казка»”

Детальніше
23.Тра.2018

Ласкаво просимо до нас у групу раннього віку «Півник» В групу «Півник» Ви заходьте Друзів щирих тут знаходьте Ми вітаємо усіх, Хто ступає на поріг! Група «Півник» – просто клас! Запальні й гарячі! Наша група є для нас Групою удачі!      Наша група «ПІВНИК» Недарма так зветься, Всі ми тут активні Більше ніж здається. Для … Продовжити читання “Група раннього віку № 1 «Півник»”

Детальніше