Медицина

07.Лис.2022

Розглянемо п’ять найпоширеніших причин, чому дитина кашляє. Бажання швидше позбутися такого неприємного і тривожного симптому, як кашель, цілком природно. При виборі методів лікування не забувайте, що кашель — захисний рефлекс, покликаний викидати з дихальних шляхів інфекцію і чужорідні тіла. Тому важливо не пригнічувати його, а допомагати органам дихання очиститися. Кашель не дає заснути Сухий, нав’язливий … Продовжити читання “Чому дитина кашляє”

Детальніше
20.Гру.2021

Дивовижно, але факт, що людина на 75% складається з води. Саме вона необхідна нам для підтримання життя найбільше. Тож звичайна вода без домішок має бути головним щоденним напоєм. Основні функції води в організмі людини — переміщення поживних речовин і вимивання токсинів із внутрішніх органів. А в спеку вода ще й відіграє важливу роль у підтриманні його температурного … Продовжити читання “5 простих і корисних напоїв на щодень”

Детальніше
20.Гру.2021

Нещодавнє дослідження харчових звичок у 195 країнах показало, що неповноцінне харчування — причина 20% передчасних смертей. Це більше, ніж вбиває куріння. Дослідження показало, що причиною стають брак фруктів, цільнозернових злаків, горіхів і насіння, і надлишок солі. Правильний раціон допомагає контролювати вагу та певною мірою запобігати артеріальній гіпертензії, діабету 2 типу, серцево-судинним хворобам, остеоартриту (нормальна маса тіла — … Продовжити читання “Навіщо харчуватися збалансовано”

Детальніше
20.Гру.2021

Ніколи не пропускай сніданок. Намагайся снідати в першу годину після прокидання й вечеряти не менш ніж за три години до сну. Роби один-два перекуси до й після обіду. Їж поволі. Витрачай на сніданок, обід або вечерю двадцять-тридцять хвилин, на перекус не менше десяти хвилин. Не відволікайся під час їжі на телевізор, комп’ютер чи книжку. Інакше … Продовжити читання “16 простих кроків до здорового раціону”

Детальніше
06.Гру.2021

Один з найважливіших чинників формування здоров’я дитини – її ра­ціональне харчування. Про принципи здорового харчування, правильний добір і поєднання продуктів, їжу корисну, некорисну і шкідливу не раз уже писалося. А от психологічний аспект годування дошкільнят у багатьох батьків, і навіть педагогів, залишається поза увагою, хоча він позначаєть­ся на здоров’ї поряд з якістю їжі. Процес годування, прийому їжі дитиною для багатьох сімей – актуальна, болюча проблема, … Продовжити читання “Якщо дитина не хоче їсти…”

Детальніше