Медицина

17.Лис.2020

Шановні батьки! В умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись таких правил:   Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу … Продовжити читання “Шановні батьки!В умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись таких правил”

Детальніше
17.Лис.2020

Що таке новий коронавірус? Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Більшість людей, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям. Серед померлих багато людей літнього віку з … Продовжити читання “Пам’ятка щодо поведінки під час загрози поширення коронавірусної інфекції”

Детальніше
27.Сер.2020

  UNISEF підготували низку матеріалів, що допоможуть вихователям садочків та батькам пояснити дітям, що таке COVID-19 і як від нього захиститись. Вихователі можуть завантажити та роздрукувати яскравий інформаційний буклет для роботи з дітьми, переглянути коротке відео або вебінар для вихователів. Батьки можуть разом з дітьми подивитися короткі мультфільми про правила гігієни та опрацювати поради, як зменшити стрес і тривожність у дітей дошкільного віку.  

Детальніше
27.Сер.2020
Детальніше
27.Сер.2020
Детальніше