Медицина

20.Гру.2021

Дивовижно, але факт, що людина на 75% складається з води. Саме вона необхідна нам для підтримання життя найбільше. Тож звичайна вода без домішок має бути головним щоденним напоєм. Основні функції води в організмі людини — переміщення поживних речовин і вимивання токсинів із внутрішніх органів. А в спеку вода ще й відіграє важливу роль у підтриманні його температурного … Продовжити читання “5 простих і корисних напоїв на щодень”

Детальніше
20.Гру.2021

Нещодавнє дослідження харчових звичок у 195 країнах показало, що неповноцінне харчування — причина 20% передчасних смертей. Це більше, ніж вбиває куріння. Дослідження показало, що причиною стають брак фруктів, цільнозернових злаків, горіхів і насіння, і надлишок солі. Правильний раціон допомагає контролювати вагу та певною мірою запобігати артеріальній гіпертензії, діабету 2 типу, серцево-судинним хворобам, остеоартриту (нормальна маса тіла — … Продовжити читання “Навіщо харчуватися збалансовано”

Детальніше
20.Гру.2021

Ніколи не пропускай сніданок. Намагайся снідати в першу годину після прокидання й вечеряти не менш ніж за три години до сну. Роби один-два перекуси до й після обіду. Їж поволі. Витрачай на сніданок, обід або вечерю двадцять-тридцять хвилин, на перекус не менше десяти хвилин. Не відволікайся під час їжі на телевізор, комп’ютер чи книжку. Інакше … Продовжити читання “16 простих кроків до здорового раціону”

Детальніше
06.Гру.2021

Один з найважливіших чинників формування здоров’я дитини – її ра­ціональне харчування. Про принципи здорового харчування, правильний добір і поєднання продуктів, їжу корисну, некорисну і шкідливу не раз уже писалося. А от психологічний аспект годування дошкільнят у багатьох батьків, і навіть педагогів, залишається поза увагою, хоча він позначаєть­ся на здоров’ї поряд з якістю їжі. Процес годування, прийому їжі дитиною для багатьох сімей – актуальна, болюча проблема, … Продовжити читання “Якщо дитина не хоче їсти…”

Детальніше
06.Гру.2021

Правильно організоване, поживне, багате на вітаміни харчування – добрий засіб зміцнення організму дитини. Раціональне, здорове харчування дитини є важливим щоденним питанням! В повсякденному харчуванні обов’язково мають бути: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, клітковина, вода. Той, хто дбає про своє здоров’я, має дотримуватись трьох принципів здорового харчування: помірність, різноманітність, збалансованість. Помірність – щоб калорійність раціону не … Продовжити читання “Правильне харчування – гармонійний розвиток”

Детальніше