Методист

08.Лип.2019

Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0563-16 Базовий компонент дошкільної освіти https://mon.gov.ua/storage/app/media/doshkilna/bazovij-komponent-doshkilnoyi-osviti-na-sajt-ostatochnij.pdf Програма розвитку дитини дошкільного віку “Я у світі” https://mon.gov.ua/storage/app/media/programy-rozvytku-ditey/rozvitku-ditini-doshkilnogo-vikuya-u-svitinova-redaktsiyachastina-1.pdf https://lib.pedpresa.ua/10873-ya-u-sviti-programa-rozvytku-dytyny-doshkilnogo-viku-chastyna-2-nauk-kerivnyk-kononko-o-l.html Освітня програма для дітей старшогодошкільного віку “Впевнений старт” https://vstart.com.ua/files/programa_vpevnenii_start_2017.pdf

Детальніше
08.Лип.2019

Уже на початку навчального року встановіть тісний контакт з батьками своїх вихованців,запишіть їхні побажання. Зафіксуйте і власні уявлення щодо проблем кожного конкретного малюка. Коли в групу приходять новачки,дайте можливість іншим вихованцям самостійно пояснити новоприбулим правила поведінки в ДНЗ. Доручіть комусь із активних дітей розпитати новачка,ближче познайомитися з ним,а потім вже познайомте з ним усіх інших … Продовжити читання “Поради для вихователів”

Детальніше
08.Лип.2019

Казка дарує малечі тепло, увагу, допомагає проявити та виразити батьківську любов. Чарівні історії вчать взаємопідримці, протистоянню злу, розказують людині, що в житті може зустрітися багато труднощів, але добро та терпіння завжди їх переможе. http://deti.e-papa.com.ua/kazky

Детальніше
04.Чер.2019

Шановні батьки! Ви повинні добре розуміти, що основи моральності, перші уроки «можна» і «не можна», прояви любові, турботи та ніжності, чи навпаки жорстокості і байдужості, безумовно, формуються в сім’ї. Етичне виховання в сім’ї Шановні батьки! Ви добре розумієте, що основи моральності, безумовно, формуються в сім’ї. Перші уроки «можна» і «не можна», перші прояви турботи, чи … Продовжити читання “Етичне виховання дошкільника”

Детальніше
04.Чер.2019

Патріотичне виховання не потребує від батьків надмірних зусиль, достатньо лише самим поводитись відповідно до тих мораль-но-патріотичних норм, яких би ви хотіли, щоб дотримувалась ваша дитина. Спробуйте виконати такі рекомендації: Ідучи вулицею, повідомте дитині її назву, розкажіть про історичні пам’ятки, які на ній розташовані, про походження назви вулиці. Відвідайте історичний музей, обов’язково обговоріть отримані враження з … Продовжити читання “Патріотичне виховання дитини в сім’ї”

Детальніше
error: Content is protected !!