Методична скарбничка

03.Бер.2023

Березень – перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали. 

Детальніше
27.Лют.2023

Кожен край народжує свого Поета, сподіваючись виявити себе через його слово. 25 лютого Житомирщина подарувала світу талановиту, сильну духом жінку, – Лесю Українку! Цьогоріч виповнюється 152 роки з дня народження української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки, яка народилася 25 лютого 1871 року у місті Новоград-Волинський (нині Звягель) на Житомирщині.  Для вихованців закладу … Продовжити читання “Тематичне заняття до Дня народження Лесі Українки”

Детальніше
16.Січ.2023

Правило 1. Не марнуйте часу дитини. У ранньому дитинстві мозок найкраще сприймає нове, накопичує знання. Пізніше їх засвоїти набагато важче Правило 2. Формуйте самоповагу. Необхідно розвивати в дитини такі здібності, прищеплювати такі навички, котрі б вирізняли її з-поміж інших, викликали б повагу ровесників і дорослих. Діти мають знати, що успіх, майбутній добробут залежить від них … Продовжити читання “10 «золотих правил» виховання щасливих дітей”

Детальніше
16.Січ.2023
Детальніше
16.Січ.2023

Казка для дорослих та дітей – це символ доброти, чарівності та насолоди. Зроду-віку кожен з нас, незважаючи на вік, мав можливість чути або самостійно читати казки. Казка – це те, що повертає дорослу дитину у дитинство. Туди, де пахне маминими смачними стравами, татовими приємними словами та затишним, сімейним будинком. В казці можна відчути себе героєм, … Продовжити читання “Казки на ніч для маленьких мрійників”

Детальніше