Музична скринька

20.Гру.2021

Дуже часто батьки вважають, що дитину не варто долучати до музики, якщо сама дитина не виявляє до неї особливого інтересу. Це не зовсім вірно. Дитині необхідно слухати музику. Перший досвід такої діяльності малюк отримує в сім’ї, слухаючи музичні записи, спів дорослих. Не можна заперечувати позитивного впливу самостійної діяльності дитини на розвиток його музикальності, разом з … Продовжити читання “Музичні поради”

Детальніше
29.Жов.2021

Ходить осінь по садах, Ходить усміхається. Ніби в казці швидко так Кольори міняються. Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Дошкільнята дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову … Продовжити читання “Свято осені”

Детальніше
14.Тра.2020

  Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює чи, навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани (від умиротворення, спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії).      У зв’язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти.      Збуджуюча, гучна музика, що виражає агресивний настрій, … Продовжити читання “Консультація для батьків “Вплив музики на психологічний стан дитини””

Детальніше
08.Тра.2020

Одна з найперших навичок, яку опановує дитина, – це навичка здійснювати різноманітні рухи. І вже з перших кроків дитина ні на мить не зупиняється у своєму невтомному бажанні пізнати світ навколо. А щоб це пізнання дитини посилювалося ще й музичними враженнями, важливо з раннього віку здійснювати її музично-рухове виховання, адже музика сама є ніщо інше, … Продовжити читання “Консультація для батьків “Музично-рухове виховання дітей раннього віку!””

Детальніше
06.Тра.2020

Дітям украй необхідна присутність дорослих та постійне спілкування з ними.Молоді батьки недооцінюють величезне виховне та пізнавальне значення фольклору. Адже мало хто з них самих може пригадати, що їм колись співали колискових пісень. Українські колискові пісні завжди привертали увагу дослідників народної творчості, поетів, композиторів. Пісня матері зачаровує своєю ніжністю, мелодійністю, несе тепло, яке може випромінювати лише … Продовжити читання “Колискова у житті сучасного малюка”

Детальніше