Музична скринька

14.Тра.2020

  Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює чи, навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани (від умиротворення, спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії).      У зв’язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти.      Збуджуюча, гучна музика, що виражає агресивний настрій, … Продовжити читання “Консультація для батьків “Вплив музики на психологічний стан дитини””

Детальніше
08.Тра.2020

Одна з найперших навичок, яку опановує дитина, – це навичка здійснювати різноманітні рухи. І вже з перших кроків дитина ні на мить не зупиняється у своєму невтомному бажанні пізнати світ навколо. А щоб це пізнання дитини посилювалося ще й музичними враженнями, важливо з раннього віку здійснювати її музично-рухове виховання, адже музика сама є ніщо інше, … Продовжити читання “Консультація для батьків “Музично-рухове виховання дітей раннього віку!””

Детальніше
06.Тра.2020

Дітям украй необхідна присутність дорослих та постійне спілкування з ними.Молоді батьки недооцінюють величезне виховне та пізнавальне значення фольклору. Адже мало хто з них самих може пригадати, що їм колись співали колискових пісень. Українські колискові пісні завжди привертали увагу дослідників народної творчості, поетів, композиторів. Пісня матері зачаровує своєю ніжністю, мелодійністю, несе тепло, яке може випромінювати лише … Продовжити читання “Колискова у житті сучасного малюка”

Детальніше
16.Кві.2020

  На ютуб каналі “З любов’ю до дітей” ви знайдете веселі дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, розвиваючі відео та мультики для дітей українською мовою. Діти вивчать кольори, зможуть навчитися рахувати і читати по складам. Малята зможуть подивитись розвиваючі мультфільми українською мовою, зокрема мультики про машинки.

Детальніше
16.Кві.2020

Величезну роль у навчанні співам відіграють навички сприйняття музики. Тому, в першу чергу, на музичних заняттях у дітей необхідно розвивати емоційну чуйність до музики. Через активні співи у дітей закріплюється інтерес до музики, розвиваються музичні здібності. Під час співів діти навчаються музичній мові, що підвищує сприйнятливість до музики. Поступово вони пізнають жанрову основу пісні. У … Продовжити читання “Співи – основний вид музичної діяльності дітей”

Детальніше