Протидія булінгу

25.Лис.2021

Щороку 25 листопада у різних країнах по всьому світу розпочинається акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини. До акції приєдналися … Продовжити читання “Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства””

Детальніше
23.Жов.2021
Детальніше
01.Жов.2021

З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року у закладі пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про булінг . Вихованці почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. З вихованцями старших груп  проведено бесіду «Вчимося жити добрими людьми». Наш заклад … Продовжити читання “Всеукраїнський тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!»”

Детальніше
07.Лип.2021
Детальніше
21.Кві.2021

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв’язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків: «Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок»”

Детальніше