Протидія булінгу

21.Кві.2021

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв’язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків: «Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок»”

Детальніше
21.Кві.2021
Детальніше
30.Сер.2020
Детальніше
27.Сер.2020

ЗРАЗОК   Завідувачу Житомирського дошкільного навчального закалду №63 Ганношиній В.Ф.   ПІБ заявника (повністю), вихователя, вихованця, батька, матері Домашня адреса: ___________________________________ Контактний телефон: ___________________________________       ЗАЯВА          Я, _____________________ , інформую про випадок булінгу над вихованцем __________________________________________ з боку _______________________ або групи дітей:___________________ . (Далі в довільній формі викладаються докладно всі обставини)          … Продовжити читання “Зразок заяви щодо випадків булінгу”

Детальніше
27.Сер.2020

  № п/п Назва заходу Цільова аудиторія Термін виконання Відповідальний Інформаційно-профілактичні заходи 1 Обговорення питання протидії булінгу на загальношкільній батьківській конференції Батьки здобувачів освіти Вересень Завідувач Ганношина В.Ф. 2 Виступ на педагогічній нараді «Протидія булінгу в дитячому колективі» Педагогічний колектив Жовтень Вихователь-методист Нестерчук Т.Г. 3 Розробка пам’ятки «Маркери булінгу» Педагогічний колектив Жовтень Вихователь-методист Нестерчук Т.Г. … Продовжити читання “ПЛАН заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у Житомирському дошкільному навчальному закладі №63 на 2020/2021 навчальний рік”

Детальніше