Практичний психолог/соціальний педагог

18.Гру.2019

28 листопада 2019 року на базі ЖДНЗ №49 відбувся семінар-практикум для практичних психологів міста Житомира, який підготувала творча група практичних психологів ЖДНЗ №49 та ЖДНЗ №63 на тему: «Гендерні стереотипи: статистика та реалії». Провідне значення у гендерному вихованні та самоідентифікації дітей відіграє сім’я і найближче оточення дитини, які виробляють стереотипи її поведінки. Однак і вплив педагогів у закладі … Продовжити читання “Семінар-практикум «Гендерні стереотипи: статистика та реалії»”

Детальніше
19.Вер.2019

1. Якщо дитина проявляє садистські нахили, жорстока по відношенню до інших людей, тварин – проблема емоційного і психічного стану. В такому стані треба звертатись до дитячого психотерапевта. 2. Якщо дитина гіперактивна – потрібна консультація педіатра, який поставить діагноз і призначить лікування. 3. Якщо дитина запальна чи войовнича – переконайтесь чи саме батьки не провокують таку поведінку. До такої … Продовжити читання “Поради щодо спілкування і виховання проблемної дитини”

Детальніше
19.Вер.2019

Якщо дитина втомилася, і у неї пропало бажання вчитися, психолог, арт-терапевт Вікторія Назаевич радить створити іграшку совеня разом з дитиною. Сов шанували, вони стали символом мудрості, уособленням знань, людського досвіду. У багатьох казках і легендах сови виступають радниками, проникливими птахами, вісниками, носіями незвичайних знань. Вважалося, що сови володіють силами недоступними іншим тваринам. Сова як символ … Продовжити читання “Якщо вашій дитині важко вжитися своріть разом з нею совеня”

Детальніше
19.Вер.2019

В цьому уривку з книги Ю.Б. Гіппенрейтер детально розповідається про такий чудовий прийом, як “активне слухання”. Якщо ви знаєте, що це і активно користуєтесь ним – іще раз актуалізуйте всі нюанси, прочитавши статтю. Якщо ж метод для вас новий – спробуйте! Насправді цей спосіб вести діалог застосовуйте не тільки до дитини, але і до дорослих! … Продовжити читання “Метод “активного слухання” як прийом налагодження контакту з дитиною”

Детальніше
08.Лип.2019

 Створюйте в сім΄ї комфортне середовище для дитини. Любіть її. Не забувайте про тілесний контакт із нею. Знаходьте радість у спілкуванні з нею. Дозвольте дитині бути собою, зі своїми вадами, вразливими місцями та чеснотами. Приймайте її такою, якою вона є. Підкреслюйте її сильні властивості. Адекватно реагуйте на негативні емоційні вияви дитини. Задовольняйте природну потребу дитини в емоційній … Продовжити читання “Емоційний комфорт”

Детальніше
error: Content is protected !!