Практичний психолог

05.Кві.2019

Особлива дитина Аутизм, як стан, входить в широку групу розладів РАС – розлади аутистичного спектру. Іноді в літературі можна зустріти термін “особлива дитина”, який застосовується до дітей з аутизмом включно, але також застосовується до всіх дітей з особливостями психофізичного розвитку. Аутизм, як правило, діагностується в дитячому віці до 3 років, але також бувають випадки, наприклад, при синдромі Аспергера, … Продовжити читання “Аутизм”

Детальніше
11.Бер.2019

                                                                                              Безпечна школа – Нік Вуйчич (ВІДЕО) Корисні посилання щодо теми антибулінгу Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

Детальніше
09.Січ.2019

   Чому ж так важливо визначити готовність дитини до вступу в школу? Доведемо, що у дітей, не готових до навчання, важко і достатньо довго відбувається підготовка адаптації, пристосування до школи; у них значно частіше проявляються труднощі навчання. Серед них значно більше невстигаючих, і не тільки в першому класі, а й на далі ці діти частіше … Продовжити читання “Скоро в школу”

Детальніше
08.Січ.2019

Як приємно дітям казку дарувати, Першим таємницю відкривати -Оченята дивляться питливо: “Вихователь, подаруй нам диво!..”  Ця сторінка для малят – для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми – педагоги – запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят.  Нам дуже хочеться, … Продовжити читання “Для маленьких розумників”

Детальніше
08.Січ.2019

Ці ігри незвичайні. Їх не можна, як будь-яку іграшку, просто дати дитині і сказати : “Грайся”. Їх не можна показувати дитині всі одразу, а лише поступово. Проте ними можна гратися не лише одному, а й усією сімۥєю, цілою групою. Такі ігри можна використовувати як тести, перевіряючи кмітливість, творчі й конструкторські здібності дитини, розвиток її логічного … Продовжити читання “Ігротерапія з ґудзиками”

Детальніше
error: Content is protected !!