Психологічна служба

27.Січ.2023

Досліджуючи негативний вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми, іноземні вчені дійшли до неочікуваного висновку: дорослих має менше турбувати, скільки часу діти проводять зі смартфонами та комп’ютерами, і більше, скільки вони самі витрачають на електронні пристрої. Незважаючи на сучасне збільшення кількості жінок, що працюють, дослідження свідчать, що сьогодні вони, як не дивно, проводять з … Продовжити читання “Вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми”

Детальніше
27.Січ.2023

1. Образи легко видаляються тим, що їх можна виплакати. Поки образа свіжа – плачте! Не стримуйте сліз, ваше здоров’я дорожче гордості. (В принципі, звичайно, деякі виберуть гордість і доведуть себе до інсульту – і так буває). 2. “Подушка для биття”. Спати на ній не можна нікому – ні вам, ні комусь іншому. Подушку цю належить … Продовжити читання “Практика роботи з образою”

Детальніше
27.Січ.2023

Хочемо ми цього чи ні, “важкі” емоції є частиною нашого життя. Кожен з нас час від часу впадає в тенета негативної емоції, втрачає терпіння або поводить себе ірраціонально під їхнім впливом. У таких ситуаціях ми не впізнаємо себе. У процесі сварки — ми вже починаємо шкодувати про те, що не можемо контролювати те, що з … Продовжити читання “S-О-R, або як впоратися з негативними емоціями?”

Детальніше
24.Січ.2023

Криза трьох років – одна з найяскравіших за проявами криз дитинства, яка нерідко застає батьків зненацька. Здається, ще вчора ваш малюк був милим і слухняним, а ви, вже трохи відпочивши від безсонних ночей, почали відчувати всю радість материнства (або батьківства), як раптом перед вами нове випробування – дитину як підмінили. Вона вередує, уперта, з нею … Продовжити читання ““Вік впертості” або “Про кризу трьох років””

Детальніше
16.Січ.2023

Вранці батьки поспішають на роботу, а дітям зовсім не хочеться нікуди йти… Як же зробити дорогу до дитячого садка веселою і цікавою – і для дітей, і для дорослих? Якщо у дитини кепський настрій – розкажіть їй казку або вигадану оповідку про подорожі гномиків, про те, як зайчик, хом’ячок, лисенятко ходили до школи через небезпечний … Продовжити читання “Як зробити дорогу до дитсадка веселою і цікавою?”

Детальніше