Практичний психолог/соціальний педагог

30.Бер.2020

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, – будуть доречними завжди. Що обмежує успішність дитини ? Результат успішного навчання … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Як підготувати шестирічну дитину до навчання в школі””

Детальніше
30.Бер.2020

Самосвідомість – важливий навик, який потрібно розвивати у дитини. Самосвідомість допоможе дитині розвинути її сильні сторони і подолати недоліки. Якщо ви хочете пояснити дитині, що таке самосвідомість, і розвивати її відповідно до її віку, ця стаття – для вас. Що таке самосвідомість Самосвідомість – це життєвий навик, що допомагає дитині навчитися розуміти свої почуття і … Продовжити читання “Як розвинути самосвідомість вашої дитини”

Детальніше
30.Бер.2020

Карантин не дозволяє дітям грати на вулиці? Вони рвуться на свіже повітря, а ви не знаєте, як їх зупинити? Якщо ви опинились у подібній ситуації, розважте малюків запропонованими у статті захоплюючими та цікавими іграми, призначеними для закритих приміщень, і ваші діти годинами не захочуть виходити з дому. Музейна статуя Завмираємо в позі статуї й непомітно … Продовжити читання “Дитячі ігри в домашніх умовах”

Детальніше
30.Бер.2020

Пропонуємо Вашій увазі цікаву ідею творчості для дітей

Детальніше
25.Бер.2020

Ну що, матусі та татусі! Карантин так карантин)Ми розуміємо весь розпач батьків, тому вирішили дати невеличку збірку посилань для того, щоб ваші малі не різались цілий день в Майнкрафт, а вам не докучало ваше сумління.Дошколята: http://www.raskraska.com Мультики, природа, архітектура та багато іншого. http://www.doshkolniki.com Розмальовки в режимі онлайн для дівчат та хлопців: Барбі, ковбої,янголи, машинки. Молодші школярі: Kazkar.info … Продовжити читання “Збірка корисних посилань для дітей та їх батьків”

Детальніше
error: Content is protected !!