Практичний психолог/соціальний педагог

05.Чер.2020

«Головна думка при спілкуванні: дитина – рівна нам людина. Так просто. Але визнання цього привертає душу дорослого і дає щастя дітям»  (С.Соловейчик) Будь-який сильний тиск сприймається  дитиною, як примус і викликає «ефект бумеранга» – протидію. Що ж робити? Змініть стиль свого спілкування, а саме: Починайте говорити з дитиною не з слова «ТИ», а з слова … Продовжити читання “”

Детальніше
29.Тра.2020

ана Ройз спільно з ЮНІСЕФ, ГО “Смарт освіта” та Міністерством освіти і науки підготували порадник для вихователів, як повернути дітей до садків після карантину. Ознайомитись із ним можна у документі нижче. Порадник для вихователів містить чіткі рекомендації закладам щодо повернення дітей: які запитання ставити, щоб вивчити емоції дітей; як обговорити з дітьми нові правила взаємодії одне з одним – … Продовжити читання “Як повернути дітей в садок: поради для вихователів від Світлани Ройз”

Детальніше
14.Тра.2020

Робота з пластиліном, тістом.        Спочатку працює дорослий, привертає увагу дитини, залучає її до співпраці. Так дитина може висловити свої почуття через створення образів, фігур чи зображень, які використовуються в рольових іграх, можуть доповнюватися, руйнуватися. Вправа «Сердиті кульки» Спостереження за надуванням кульок. Запропонувати дитині уявити, що кулька – це сердита людина. Поміркувати: – Що трапиться, … Продовжити читання “Добірка вправ та рекомендацій для вихователів і батьків “Вправи для зняття агресивного стану в дітей””

Детальніше
14.Тра.2020

У кожній родині сором продукується в різних кількостях. В одних сім’ях наноситься шкода мінімальна. В інших, наслідком є розвиток нікчемності, недосконалості і приниженості. Є термін: «сім’я, заснована на соромі». Діти в цій сім’ї схильні до глибокого і токсичного сорому, вони витрачають багато сил і енергії з метою захисту від власного сорому. Існують послання в батьківській родині, … Продовжити читання “Формування сорому в батьківській сім’ї”

Детальніше
08.Тра.2020

Дітям набагато складніше справлятися з емоціями, що нахлинули, ніж дорослим. Саме тому вони стають вередливими і влаштовують істерики на рівному місці. Щоб цього уникнути, треба допомогти дитині позбавитися від надлишку емоцій. Замість того, щоб напихати дітей пігулками або ставити в кут за неслухняність, краще запропонуйте їм декілька цікавих ігор, які допоможуть їм заспокоїтися. Ось вони: … Продовжити читання “9 веселих ігор, які дозволять вам виховати емоційно сильних дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!