Дитина на порозі шкільного життя

07.Чер.2022

На що орієнтуватися під час ухвалення рішення про готовність дитини? Топ-5 складників готовності до школи. Особливо це актуально для діток, які на початок навчального року мають вік майже 6 років. Деякі батьки вважають, що чим раніше дитина піде до школи, тим ліпше. Однак існує негативний досвід батьків, які віддали дітей до школи зарано, і потім … Продовжити читання “Як перевірити готовність дитини до школи: практичні рекомендації психолога.”

Детальніше
03.Тра.2020
Детальніше
03.Тра.2020
Детальніше
15.Кві.2020

Чи хоче Ваша дитина йти до школи? Чи думає Ваша дитина про те, що у школі вона багато дізнається та навчатися їй буде цікаво? Чи може Ваша дитина самостійно виконувати справу, яка потребує зосередженості впродовж ЗО хвилин (наприклад, збирати конструктор)? Чи Ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться? Чи вміє Ваша дитина складати розповіді … Продовжити читання “ЧИ ГОТОВА ДИТИНА ДО ШКОЛИ? (тест)”

Детальніше
15.Кві.2020

  Зовсім не слід: змінювати режим дня дитини: позбавляти її денного сну, довгих прогулянок, ігор; оцінювати все, що робить малюк, так як оцінюється діяльність учня; “проходити” з дитиною програму першого класу, насильно замінюю­чи гру навчанням. Необхідно: прищепити дитині інтерес до пізнання довкілля, навчити спостерігати, думати, осмислювати побачене і почуте; навчити її долати труднощі, планувати свої … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ: ЯК ПІДГОТУВАТИ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ”

Детальніше