Дитина на порозі шкільного життя

03.Тра.2020
Детальніше
03.Тра.2020
Детальніше
15.Кві.2020

Чи хоче Ваша дитина йти до школи? Чи думає Ваша дитина про те, що у школі вона багато дізнається та навчатися їй буде цікаво? Чи може Ваша дитина самостійно виконувати справу, яка потребує зосередженості впродовж ЗО хвилин (наприклад, збирати конструктор)? Чи Ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться? Чи вміє Ваша дитина складати розповіді … Продовжити читання “ЧИ ГОТОВА ДИТИНА ДО ШКОЛИ? (тест)”

Детальніше
15.Кві.2020

  Зовсім не слід: змінювати режим дня дитини: позбавляти її денного сну, довгих прогулянок, ігор; оцінювати все, що робить малюк, так як оцінюється діяльність учня; “проходити” з дитиною програму першого класу, насильно замінюю­чи гру навчанням. Необхідно: прищепити дитині інтерес до пізнання довкілля, навчити спостерігати, думати, осмислювати побачене і почуте; навчити її долати труднощі, планувати свої … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ: ЯК ПІДГОТУВАТИ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ”

Детальніше
12.Кві.2020

  Коли вперше можна помітити, що ваша дитина – лівша? Правопівкульну орієнтацію помітно відразу після народження дитини. Найпершу пробу, яку можна провести батькам новонародженого на визначення домінуючої півкулі (доцільно, якщо в родині є ліворукі) – покласти немовля на живіт та спостерігати за його положенням. Правші повертають голову праворуч. Лівші, зазвичай, повертають голову ліворуч або не віддають перевагу … Продовжити читання “Дитина-шульга”

Детальніше