Дитина на порозі вступу до школи

30.Бер.2020

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, – будуть доречними завжди. Що обмежує успішність дитини ? Результат успішного навчання … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Як підготувати шестирічну дитину до навчання в школі””

Детальніше
30.Бер.2020

Під психологічною готовністю до шкільного навчання розуміється необхідний і достатній рівень психологічного розвитку дитини для засвоєння шкільної програми за певних умов навчання. Психологічна готовність дитини до шкільного навчання – це один з найважливіших підсумків психологічного розвитку в період дошкільного дитинства. Основною метою визначення психологічної готовності до шкільного навчання є профілактика шкільної дезадаптації.Основні аспекти шкільної зрілостіПідготовка дітей … Продовжити читання “Батькам на замітку: «Психологічна готовність дитини до школи»”

Детальніше
30.Бер.2020

Підготовка руки дитини до письма починається задовго до проходу до школи. Це відбувається і тоді, коли маленьке дитинча захватує іграшку, під час різних ігор з пальчиками малюка, масажу кінчиків пальців, ліпки з пластиліну, глини, тіста та багатьох інших вправ, які допоможуть майбутньому учню красиво писати, не відчуваючи втоми та негативних емоцій. Важливо зразу навчити дитину … Продовжити читання “Консультація для батьків: «Підготовка руки дитини до письма»”

Детальніше
30.Бер.2020

Вступ дитини до школи – це значна подія в житті кожної родини. Дівчатко чи хлоп’я дістає назву школяра. Школа вносить новий зміст у життя дитини. У школяра з’являються певні обов’язки, які він має сумлінно виконувати. Повинен добре вчитися, дотримуватись шкільних правил узгоджувати свою поведінку з вимогами, традиціями та бажаннями шкільного колективу. Коли дитина підготовлена до … Продовжити читання “Підготовка дитини до школи”

Детальніше
23.Бер.2020

Онлайн-курс логіки в ігровій фомі дітям від 5 років і дорослим https://logiclike.com/uk    

Детальніше
error: Content is protected !!