Здорове та корисне харчування

07.Лис.2022

Усі знають: сік — продукт корисний. Він збагачує організм мінеральними речовинами, вітамінами, органічними кислотами. Звичайно, ідеальний варіант — це фреш. На жаль, не завжди можна знайти час, щоб потішити себе свіжоприготованим напоєм. Ось і йдемо за користю до найближчого супермаркету. Але далеко не кожен сік із пакету дійсно йде на користь. Більшість соків одержують або … Продовжити читання “Як правильно вибрати сік для дитини?”

Детальніше
07.Лис.2022

7 великих та обов´язкових “ні” Не примушувати. Зрозуміємо і запам’ятаємо: харчове насильство-одне з насильств над організмом і особистістю, яке приносить шкоду і фізичну, і психічну. Якщо дитина не хоче їсти, значить, їй в даний момент їсти не потрібно! Якщо не хоче їсти тільки щось визначене, значить, не потрібно саме цього! Ніякого примусу в їжі! Ніякого … Продовжити читання “Як не треба годувати дитину”

Детальніше
07.Лис.2022

Повноцінне й правильно організоване харчування вдома має велике значення для розвитку дитини. Їжа є джерелом енергії,необхідної для діяльності всіх органів і систем і „будівним матеріалом”, зростаючого покоління.     Багато батьків прагнуть вдома доповнити харчування дітей жирною і солодкою стравою, а також нагодувати перед сном повним домашнім обідом. Це не приносить дитині користі. В дитячому … Продовжити читання “Харчування дітей вдома після перебування їх в дошкільному закладі”

Детальніше
20.Гру.2021

Дивовижно, але факт, що людина на 75% складається з води. Саме вона необхідна нам для підтримання життя найбільше. Тож звичайна вода без домішок має бути головним щоденним напоєм. Основні функції води в організмі людини — переміщення поживних речовин і вимивання токсинів із внутрішніх органів. А в спеку вода ще й відіграє важливу роль у підтриманні його температурного … Продовжити читання “5 простих і корисних напоїв на щодень”

Детальніше
20.Гру.2021

Нещодавнє дослідження харчових звичок у 195 країнах показало, що неповноцінне харчування — причина 20% передчасних смертей. Це більше, ніж вбиває куріння. Дослідження показало, що причиною стають брак фруктів, цільнозернових злаків, горіхів і насіння, і надлишок солі. Правильний раціон допомагає контролювати вагу та певною мірою запобігати артеріальній гіпертензії, діабету 2 типу, серцево-судинним хворобам, остеоартриту (нормальна маса тіла — … Продовжити читання “Навіщо харчуватися збалансовано”

Детальніше