Для маленьких розумників

08.Січ.2019
Для маленьких розумників

Як приємно дітям казку дарувати,

Першим таємницю відкривати

-Оченята дивляться питливо:

“Вихователь, подаруй нам диво!..” 

Ця сторінка для малят – для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми – педагоги – запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят.  Нам дуже хочеться, щоб години Вашого спілкування з дітьми були цікавими та корисними, і час спливав непомітно. Ви – батьки – найперші, найрідніші, наймудріші вихователі і вчителі для своїх діток. Будьте завжди гарним  прикладом  для своїх чад. А ми Вам допоможемо бути ще й професіоналами. Коли цікаво – тоді й не важко!Пропонуємо Вам цікаві завдання для розвитку в дитини пам’яті. Пограйтеся з дітками – саме пограйтеся, а не займайтес чи не вчіться. Не силуйте малюка, а зацікавте його. Перед виконанням завдання чітко сформулюйте малюкові ігрове завдання, попросіть його повторити завдання. Якщо в дитини виникають труднощі, не сердіться, а покажіть дитині, як виконати завдання.

Давайте разом розвивати мілку моторику діток. Пропонуйте малюкам працювати з ножицями, розмальовувати, штрихувати, ліпити, клеїти. В пригоді Вам стануть ножиці (з заркругленими кінцями) , пластилін, фломастери, крупи, камінчики , олівці тощо, А також наша книжечка “Слухняний олівець”. Не прагніть виконання завдання на сторінці  за один раз. Дайте дитині можливість поступово засвоїти нові поняття і види робіт. Цікавими для малят будуть “Лабіринти”. По доріжкам  спочатку може “бігати” лише пальчик, а пізніше вправні пальчики допоможуть ручці чи олівчику прокласти видимий шлях. А ось цікава книжечка для малят від турботливих мам і тат “Про Цифри”, що пошикувались в ряд

Шановні дорослі, разом із своїми малюками перевірте Ваші знання з правил безпечної поведінки –  запропонуйте  малюкам цікаву книжечку “Безпека”. Приділіть своїм діткам декілька хвилин та разом розгляньте життєві ситуації, навчайте малюків, граючись та учіться разом з ними. 

Шановні дорослі! В наш час велика увага приділяється інклюзивній освіті.  Чи знаєте Ви, що це означає? Прочитайте малюкам твір В.О.Сухомлинського “Як Сергійко навчився жаліти” 

error: Content is protected !!