
Як приємно дітям казку дарувати,
Першим таємницю відкривати
-Оченята дивляться питливо:
“Вихователь, подаруй нам диво!..”
Ця сторінка для малят – для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми – педагоги – запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят. Нам дуже хочеться, щоб години Вашого спілкування з дітьми були цікавими та корисними, і час спливав непомітно. Ви – батьки – найперші, найрідніші, наймудріші вихователі і вчителі для своїх діток. Будьте завжди гарним прикладом для своїх чад. А ми Вам допоможемо бути ще й професіоналами. Коли цікаво – тоді й не важко!Пропонуємо Вам цікаві завдання для розвитку в дитини пам’яті. Пограйтеся з дітками – саме пограйтеся, а не займайтес чи не вчіться. Не силуйте малюка, а зацікавте його. Перед виконанням завдання чітко сформулюйте малюкові ігрове завдання, попросіть його повторити завдання. Якщо в дитини виникають труднощі, не сердіться, а покажіть дитині, як виконати завдання.
Давайте разом розвивати мілку моторику діток. Пропонуйте малюкам працювати з ножицями, розмальовувати, штрихувати, ліпити, клеїти. В пригоді Вам стануть ножиці (з заркругленими кінцями) , пластилін, фломастери, крупи, камінчики , олівці тощо, А також наша книжечка “Слухняний олівець”. Не прагніть виконання завдання на сторінці за один раз. Дайте дитині можливість поступово засвоїти нові поняття і види робіт. Цікавими для малят будуть “Лабіринти”. По доріжкам спочатку може “бігати” лише пальчик, а пізніше вправні пальчики допоможуть ручці чи олівчику прокласти видимий шлях. А ось цікава книжечка для малят від турботливих мам і тат “Про Цифри”, що пошикувались в ряд
Шановні дорослі, разом із своїми малюками перевірте Ваші знання з правил безпечної поведінки – запропонуйте малюкам цікаву книжечку “Безпека”. Приділіть своїм діткам декілька хвилин та разом розгляньте життєві ситуації, навчайте малюків, граючись та учіться разом з ними.
Шановні дорослі! В наш час велика увага приділяється інклюзивній освіті. Чи знаєте Ви, що це означає? Прочитайте малюкам твір В.О.Сухомлинського “Як Сергійко навчився жаліти”