Інформація для батьків

21.Тра.2020
Детальніше
21.Тра.2020

Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні.    Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних … Продовжити читання “Шановні батьки! Увага!”

Детальніше
20.Тра.2020

Нормативна база Харчування дітей здійснюється відповідно до норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року № 1591 Засновники (власники) та керівники дошкільних навчальних закладів є відповідальними за організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах відповідно до Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, … Продовжити читання “Інформація про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти”

Детальніше
06.Тра.2020

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня. «Пом’якшення, які ми закладаємо з 11 травня, будуть впроваджуватися на умовах адаптивного карантину. … Продовжити читання “Карантин продовжено до 22 травня, але з 11 травня буде скасовано частину обмежень”

Детальніше
03.Тра.2020

Задля збереження психічного здоров’я Ваших дітей результати тесту може інтерпретувати лише досвідчений психолог! Методика «Людина під дощем» допомагає визначити силу характеру людини, її здатність долати несприятливі ситуації, протистояти їм. Як людина справляється з труднощами, які захисні механізми застосовує? Наскільки вона стійка до стресів? Методика проведенняНа аркуші паперу пропонується намалювати людину, а потім, на іншому такому ж аркуші – … Продовжити читання “Проективна методика “Людина під дощем””

Детальніше
error: Content is protected !!