Інформація для батьків

22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4 782 випадки захворювання на кір, а за п’ять неповних місяців 2018 року – 16 819. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе”

Детальніше
22.Січ.2019

Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”). Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин. Якщо в дитини … Продовжити читання “Батькам про вакцинацію”

Детальніше
13.Гру.2018

Примірний перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства Організації та установи до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства: До близької людини. На телефони «Гарячих ліній». Соціальний педагог Житомирського дошкільного навчального закладу №63 Білоус Тетяна Миколаївна, тел. 47-31-20. Національна “гаряча лінія” з попередженням домашнього насильства, торгівлі … Продовжити читання “Примірний перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства”

Детальніше
26.Вер.2018

Для зарахуванння дитини в ЗДО № 63 необхідно: Зареєструватись на сайті reg.isuo.org. і подати заявку для постановки дитини в чергу. Щоб поставити заявку в чергу, необхідно прикріпити скановані документи або надати їх відповідальній особі в ЗДО № 63 (м. Житомир, вул. Київська, 45): оригінал і копію свідоцтва про народження дитини (якщо при подачі заявки не … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків при зарахуванні дитини до Житомирського дошкільного навчального закладу №63”

Детальніше
25.Вер.2018

1. Будьте гарним прикладом для своїх дітей у ставленні до власного здоров΄я. 2. Ведіть здоровий спосіб життя. 3. Займайтесь фізичною культурою, виконуйте вранці вправи ранкової гімнастики. Виробляйте сталу звичку та потребу в цьому. 4. Практикуйте вдома певну систему оздоровлення всіх членів родини, в тому числі й дитини. 5. Налагодіть у сім΄ї активно-динамічний відпочинок. 6. Організовуйте … Продовжити читання “БАТЬКИ – ПРИКЛАД ДЛЯ ДІТЕЙ”

Детальніше
error: Content is protected !!