Інформація для батьків

18.Січ.2023

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві. В дошкільному навчальному закладі №63 “Вербиченька” також відзначали День Соборності України. Аби підкреслити значимість цього свята, маленькі українці прийшли в садочок у вишитому вбранні. На честь святкування Дня Соборності … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше
16.Січ.2023

Правило 1. Не марнуйте часу дитини. У ранньому дитинстві мозок найкраще сприймає нове, накопичує знання. Пізніше їх засвоїти набагато важче Правило 2. Формуйте самоповагу. Необхідно розвивати в дитини такі здібності, прищеплювати такі навички, котрі б вирізняли її з-поміж інших, викликали б повагу ровесників і дорослих. Діти мають знати, що успіх, майбутній добробут залежить від них … Продовжити читання “10 «золотих правил» виховання щасливих дітей”

Детальніше
16.Січ.2023

Вранці батьки поспішають на роботу, а дітям зовсім не хочеться нікуди йти… Як же зробити дорогу до дитячого садка веселою і цікавою – і для дітей, і для дорослих? Якщо у дитини кепський настрій – розкажіть їй казку або вигадану оповідку про подорожі гномиків, про те, як зайчик, хом’ячок, лисенятко ходили до школи через небезпечний … Продовжити читання “Як зробити дорогу до дитсадка веселою і цікавою?”

Детальніше
16.Січ.2023

Навчіться прощатися з дитиною швидко. Не затягуйте розставання. Інакше малюк відчує ваше занепокоєння і йому буде ще складніше заспокоїтися. Покладіть малюку до кишеньки яку-небудь пам’ятну річ, що нагадуватиме про вас, як сильно ви його любите. Ніколи не намагайтеся «вислизнути» непомітно від дитини, якщо хочете, щоб вона вам довіряла. Вигадайте забавний ритуал прощання й строго дотримуйтеся … Продовжити читання “Прийоми, що полегшують дитині ранкові прощання”

Детальніше
16.Січ.2023

Казка для дорослих та дітей – це символ доброти, чарівності та насолоди. Зроду-віку кожен з нас, незважаючи на вік, мав можливість чути або самостійно читати казки. Казка – це те, що повертає дорослу дитину у дитинство. Туди, де пахне маминими смачними стравами, татовими приємними словами та затишним, сімейним будинком. В казці можна відчути себе героєм, … Продовжити читання “Казки на ніч для маленьких мрійників”

Детальніше