Інформація для батьків

30.Бер.2020

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, – будуть доречними завжди. Що обмежує успішність дитини ? Результат успішного навчання … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Як підготувати шестирічну дитину до навчання в школі””

Детальніше
30.Бер.2020

Підготовка руки дитини до письма починається задовго до проходу до школи. Це відбувається і тоді, коли маленьке дитинча захватує іграшку, під час різних ігор з пальчиками малюка, масажу кінчиків пальців, ліпки з пластиліну, глини, тіста та багатьох інших вправ, які допоможуть майбутньому учню красиво писати, не відчуваючи втоми та негативних емоцій. Важливо зразу навчити дитину … Продовжити читання “Консультація для батьків: «Підготовка руки дитини до письма»”

Детальніше
30.Бер.2020

Самосвідомість – важливий навик, який потрібно розвивати у дитини. Самосвідомість допоможе дитині розвинути її сильні сторони і подолати недоліки. Якщо ви хочете пояснити дитині, що таке самосвідомість, і розвивати її відповідно до її віку, ця стаття – для вас. Що таке самосвідомість Самосвідомість – це життєвий навик, що допомагає дитині навчитися розуміти свої почуття і … Продовжити читання “Як розвинути самосвідомість вашої дитини”

Детальніше
30.Бер.2020

Карантин не дозволяє дітям грати на вулиці? Вони рвуться на свіже повітря, а ви не знаєте, як їх зупинити? Якщо ви опинились у подібній ситуації, розважте малюків запропонованими у статті захоплюючими та цікавими іграми, призначеними для закритих приміщень, і ваші діти годинами не захочуть виходити з дому. Музейна статуя Завмираємо в позі статуї й непомітно … Продовжити читання “Дитячі ігри в домашніх умовах”

Детальніше
30.Бер.2020
Детальніше
error: Content is protected !!