Новини та оголошення

30.Бер.2020

Під психологічною готовністю до шкільного навчання розуміється необхідний і достатній рівень психологічного розвитку дитини для засвоєння шкільної програми за певних умов навчання. Психологічна готовність дитини до шкільного навчання – це один з найважливіших підсумків психологічного розвитку в період дошкільного дитинства. Основною метою визначення психологічної готовності до шкільного навчання є профілактика шкільної дезадаптації.Основні аспекти шкільної зрілостіПідготовка дітей … Продовжити читання “Батькам на замітку: «Психологічна готовність дитини до школи»”

Детальніше
30.Бер.2020

На позачерговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення продовжити обмежувальні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території житомирської громади. Документ ухвалено у зв’язку із  введенням  Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні терміном до 24 квітня 2020 року. Зокрема, члени виконавчого комітету проголосували за викладення пунктів 1-5 рішення від 11.03.2020 №295 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення … Продовжити читання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.2020 №295 “Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади””

Детальніше
30.Бер.2020
Детальніше
26.Бер.2020
Детальніше
25.Бер.2020

На телеканалі ПЛЮСПЛЮС у дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі розглядаються «несерйозні» дитячі проблеми. Дітей вчать ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у несподіваних або ж складних ситуаціях.   https://www.youtube.com/watch?v=ixgt=0s

Детальніше
error: Content is protected !!