Новини

01.Чер.2021

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і … Продовжити читання “Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
30.Кві.2021

Наближається одне з головних та найсвітліших  свят для православних людей – Великдень! Світле Христове Воскресіння – це свято, наповнене загальною радістю і душевним теплом. Пасха Господня дарує нам надію та сподівання на краще бо є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою. Великодні дні спонукають всіх нас по-новому оцінити свої дії, … Продовжити читання “ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!”

Детальніше
22.Кві.2021

Колектив Житомирського дошкільного навчального закладу  №63 долучився до Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та на виконання розпорядження міського голови від 15.03.2019 року № 292 “Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання територій громади” та наказу департаменту освіти Житомирської міської ради “Про весняний загальноміській благоустрій та санітарне прибирання територій громади” «Навіть у найпрекрасніших своїх мріях людина … Продовжити читання “Участь у Всеукраїнській акції “За чисте довкілля””

Детальніше
11.Бер.2021

   

Детальніше
03.Бер.2021
Детальніше