Новини та оголошення

05.Чер.2020

Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску (респіратор) … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ  БАТЬКІВ на час адаптивного карантину”

Детальніше
04.Чер.2020

   Функціонування закладів дошкільної освіти відбувається з дотриманням протиепідемічних вимог «Регламенту закладу освіти в умовах адаптивного карантину», затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 26.05.2020р. №581. Посилання на Рішення Регламент роботи закладу в умовах адаптивного карантину

Детальніше
29.Тра.2020

Літня рухлива гра “СТОНІЖКИ” Кількість гравців:  десять і більше (парна кількість). Матеріали: крейда. Місце гри: ігровий майданчик, парк. На землі намалюйте крейдою дві паралельні лінії завдовжки 5—8 м (залежно від віку гравців). Гравці поділяються на дві команди, вишиковуються один за одним перед лініями, узявши переднього гравця за пасок. Таким чином утворюється ланцюжок — «стоніжка». Команди … Продовжити читання “Збріка літніх ігор надворі “Сонячна ігротека””

Детальніше
29.Тра.2020

ана Ройз спільно з ЮНІСЕФ, ГО “Смарт освіта” та Міністерством освіти і науки підготували порадник для вихователів, як повернути дітей до садків після карантину. Ознайомитись із ним можна у документі нижче. Порадник для вихователів містить чіткі рекомендації закладам щодо повернення дітей: які запитання ставити, щоб вивчити емоції дітей; як обговорити з дітьми нові правила взаємодії одне з одним – … Продовжити читання “Як повернути дітей в садок: поради для вихователів від Світлани Ройз”

Детальніше
29.Тра.2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і … Продовжити читання “Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!