Новини

03.Бер.2023

Березень – перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали. 

Детальніше
27.Лют.2023

Кожен край народжує свого Поета, сподіваючись виявити себе через його слово. 25 лютого Житомирщина подарувала світу талановиту, сильну духом жінку, – Лесю Українку! Цьогоріч виповнюється 152 роки з дня народження української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки, яка народилася 25 лютого 1871 року у місті Новоград-Волинський (нині Звягель) на Житомирщині.  Для вихованців закладу … Продовжити читання “Тематичне заняття до Дня народження Лесі Українки”

Детальніше
16.Лют.2023

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. … Продовжити читання “Флешмоб “Єдині””

Детальніше
15.Лют.2023

15 лютого відзначають свято Стрітення. В народі його вважають святом зустрічі зими з весною. У лютому, кажуть, що зима йде на мороз, а сонце на літо. На Стрітення зима з весною змагається, і котра з них переможе, та буде до кінця місяця господарювати. А ще Стрітення – це церковне свято. Колись давно, коли ще не народився Ісус Христос, жив … Продовжити читання “Свято Стрітення”

Детальніше
18.Січ.2023

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві. В дошкільному навчальному закладі №63 “Вербиченька” також відзначали День Соборності України. Аби підкреслити значимість цього свята, маленькі українці прийшли в садочок у вишитому вбранні. На честь святкування Дня Соборності … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше