Новини та оголошення

02.Січ.2020
Детальніше
18.Гру.2019

Починаючи з 18 грудня у Житомирському дошкільному навчальному закладі №63 розпочався парад Новорічних свят. Загалом заплановано 6 святкових ранків з 18 по 26 грудня 2019 року. Першими побачили Святого Миколая малята групи раннього віку №1 “Сонечко”. 

Детальніше
18.Гру.2019

Колектив та вихованці Житомирського дошкільного навчального закаладу №63 долучилися до виготовлення новорічної рукавички, яка пізніше прикрасить пішохідну Михайлівську вулицю Житомира на ярмарку «Різдвяна панчоха», який започаткували у місті минулого року.

Детальніше
18.Гру.2019

28 листопада 2019 року на базі ЖДНЗ №49 відбувся семінар-практикум для практичних психологів міста Житомира, який підготувала творча група практичних психологів ЖДНЗ №49 та ЖДНЗ №63 на тему: «Гендерні стереотипи: статистика та реалії». Провідне значення у гендерному вихованні та самоідентифікації дітей відіграє сім’я і найближче оточення дитини, які виробляють стереотипи її поведінки. Однак і вплив педагогів у закладі … Продовжити читання “Семінар-практикум «Гендерні стереотипи: статистика та реалії»”

Детальніше
11.Лис.2019

Народжена і жити, і вмиратиЛюдина слів у вирій не бере.Не вмре ніколи слово «мати»І перше слово мами не помре. Мамине слово, колисанка, потішки, казки – це ті види художньої літератури та усної народної творчості, які супроводжують людину з перших років її життя. І на цій першій сходинці життя, в дошкільному віці, коли закладається фундамент особистості, … Продовжити читання “Художнє слово і дитяче мовлення”

Детальніше
error: Content is protected !!