Новини та оголошення

11.Тра.2019

8 травня діти старшої групи ЗДО №63 «Вербиченька» на чолі з вихователем Соловйовою І.А. відвідали бібліотеку з метою набуття компетенцій про «парк професій» дорослих напередодні вступу до школи Працівник бібліотеки познайомила дітей з професією бібліотекаря, розповіла про цінність книги у житті людини. Дошкільнята отримали велике емоційне задоволення; усвідомили, що книга – джерело знань і потребує … Продовжити читання “Вихованці старшої групи ЗДО №63 «Вербиченька» відвідали бібліотеку”

Детальніше
25.Бер.2019

25 березня 2019 року згідно Закону України “Про дошкільну освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.10.2010 № 930, наказу по ЖДНЗ №63 «Вербиченька» «Про атестацію педагогічних працівників» організовано та проведено атестацію педагогічних працівників: вихователя ясельної групи Піонтківської Ніни Василівни, вихователя сташої групи Соловйової … Продовжити читання “В ЖДНЗ №63 “ВЕРБИЧЕНЬКА” ПРОЙШЛА АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ”

Детальніше
22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4 782 випадки захворювання на кір, а за п’ять неповних місяців 2018 року – 16 819. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе”

Детальніше
22.Січ.2019

Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”). Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин. Якщо в дитини … Продовжити читання “Батькам про вакцинацію”

Детальніше
03.Січ.2019

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх. У нашому дитячому садку починають готуватися до … Продовжити читання “Новорічні святкування в нашому садочку”

Детальніше
error: Content is protected !!