Новини та оголошення

08.Лип.2019

ЛЕГКА АДАПТАЦІЯ Дитина спокійно входить у групу, уважно оглядається, перш ніж зупинити свою увагу на чому-небудь. Він дивиться в очі незнайомого дорослого, коли той до нього звертається. Дитина вступає в контакт зі своєї ініціативи, може попросити про допомогу. Вміє зайняти себе сам, використовує в грі предмети-замінники, наприклад, навмисно годує ляльку, бадьорий настрій чи спокійний, пантоміміка … Продовжити читання “Прогноз імовірного ступеня адаптації дитини до умов дитячого садка”

Детальніше
08.Лип.2019

Казка дарує малечі тепло, увагу, допомагає проявити та виразити батьківську любов. Чарівні історії вчать взаємопідримці, протистоянню злу, розказують людині, що в житті може зустрітися багато труднощів, але добро та терпіння завжди їх переможе. http://deti.e-papa.com.ua/kazky

Детальніше
04.Чер.2019

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб … Продовжити читання “Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ”

Детальніше
04.Чер.2019

Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували пісні, танцювали таночки. Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних. Отож, 30 та 31 травня відбулися випускні свята у Житомирському дошкільному навчальному закладі №63 “Вербиченька”. Випускний у дитячому садочку – це … Продовжити читання “Випускний бал у ЖДНЗ №63”

Детальніше
24.Тра.2019

23 травня у Житомирському дошкільному навчальному закладі №63 о 10.00 відбулось навчальне тренування з евакуації по протипожежній безпеці. Метою тренування було: відпрацювання навичок персоналу з проведення евакуації дітей та працівників під час пожежі. До участі в тренуванні було залучено всіх працівників та вихованців дитячого садка. Під час тренування з евакуації було відпрацьовано: • сигнали оповіщення та … Продовжити читання “В Житомирському ДНЗ №63 відбулося навчальне тренування з евакуації”

Детальніше
error: Content is protected !!