Правила та порядок прийому до ДНЗ №63

01.Вер.2020
Правила та порядок прийому до ДНЗ №63

Для зарахуванння дитини в ЗДО № 63 необхідно:

 • Зареєструватись на сайті reg.isuo.org і подати заявку для постановки дитини в чергу.
 • Щоб поставити заявку в чергу, необхідно прикріпити скановані документи або надати їх відповідальній особі в ЗДО № 63 (м. Житомир, вул. Київська, 45):
 • оригінал і копію свідоцтва про народження дитини (якщо при подачі заявки не були прикріплені електронні копії);
 • за наявності пільги – докумен т, який це засвідчує.
 1. Отримати повідомлення на електронну пошту про те, що заявка отримала статус «Прийнята» протягом 10 днів (якщо в заявці вказана електронна адреса).
 2. Періодично відслідковувати заявку в черзі на сайті reg.isuo.org або у вихователя-методиста закладу. Під час формування груп за основу береться вік дитини станом на 01 вересня.
 3. Отримавши повідомлення на електронну пошту про те, що за Вашою заявкою видано направлення, звернутися до вихователя-методиста закладу.

Примітка: якщо Ви з якихось причин виявили бажання змінити дошкільний навчальний заклад, то не видаляйте раніше створену заявку, а просто, зайшовши в особистий кабінет на сайті reg.isuo.org внесіть правки у розділ навчальний заклад, або зверніться за допомогою у вирішенні цього питання до вихователя-методиста нашого закладу. При переводі дата реєстрації заявки зберігається. Дитина, яка проживає за межами м.Житомира може бути зарахована до ЗДО №63 за умов:

 • 100% забезпечення місцями дітей-жителів міста;
 • перерахуванні повної вартості утримання дитини міському управлінню освіти сільською радою, на території якої дитина проживає.

Дитина, яка не зареєстрована в Житомирі, але фактично проживає в місті, може бути зарахована  за умови пред’явлення завідувачу або відповідальній особі  (вихователю-методисту) оригіналу та копії титульної сторінки медичної картки дитини з міської дитячої поліклініки, в якій обслуговується. Держава гарантує пільги  в першочечерговому зарахуванні дитини до дошкільного навчального закладу таким категоріям осіб:

 • дітям військовослужбовців і учасників АТО (першочергово). Згідно Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»
 • дітям учасників ліквідаціїаваріїна ЧАЕС. Згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Перелік документів для приймання дитини

Прийом дітей до ЗДО здійснює керівник протягом календарного року на підставі таких документів, як:

 • заява батьків про приймання
 • медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО
 • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення
 • свідоцтво про народження.

Медичну карту дитини скасовано. Які ж документи мають надавати батьки для прийому їхньої дитини до закладу дошкільної освіти?

Основною формою первинної облікової документації для ведення медичних записів щодо дітей від народження до 17 років є Історія розвитку дитини (форма № 112/о), затв. наказом МОЗ України від 28.07.2014 № 527. Цю форму зберігають у закладі охорони здоров’я. Донедавна чинною була Форма № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Її скасували як таку, що не відповідає законодавству.