Про нас

Житомирський дошкільний навчальний заклад №63 «Вербиченька»

Керівником закладу є досвідчений педагог, вмілий організатор і просто талановита людина – Віленіна Францівна Ганношина. Завідувач має вищу освіту та є спеціалістом вищої категорії, неодноразово отримувала подяки та грамоти від Житомирської міської ради та управління освіти. Садочок, яким вправно керує Віленіна Францівна був створений у 1985 році.

Кадрове забезпечення закладу складає 42 особи, серед них 16 педагогів (9 мають вищу освіту, 7 – середню спеціальну). Педагогічний склад дошкільного навчального закладу №63 цікавиться новинками методичної літератури, інноваційними досягненнями в галузі освіти та науки, намагаючись впроваджувати технології навчання та виховання у свою роботу. Неодноразово на обласному рівні були представлені надбання педагогів з міської виставки «Барви Полісся».


У освітньому процесі закладу реалізується зміст інваріативної та варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти за комплексними та парціальними програмами. Зміст інваріативної складової забезпечується через чинну Програму розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля” (2022) Білан О.І., Максименко О.Л., Возна Л.М. та ін., парціальні освітні програми: “Україна моя Батьківщина”(О.М. Каплуновська), “Про себе треба знати, про себе треба дбати” (Л.В.Лохвицька), “Грайлик” (О.М.Березіна)

У закладі впроваджується інноваційна освітня діяльність:

⇨ методика “Розвивальне читання” Л.Шелестової,

⇨ педагогічна технологія розвитку комунікативних здібностей дітей засобами театральної діяльності, технологія

⇨ “Лепбук”,коректурні таблиці Н.Гавриш,

⇨ вивчаються досвіди роботи вихователів.


Перед вами – диво сад, 

Не злічити в нім малят.

Тут ростуть не сливи й груші,

А Наталі і Павлуші,

Олі, Петрики, Мар’янки

Валі, Тані і Степанки.

Тут щебечуть не пташки,

А веселі малюки


Діловодство та навчально-виховний процес здійснюється українською мовою.


В садочку функціонує 6 вікових груп з них: 2 групи раннього віку, молодша, середня та 2 старші групи. Загальна кількість вихованців нашого закладу складає 190 дітей. Садочок «Вербиченька» відноситься до закладів загального спрямування.


Стратегія розвитку Житомирського закладу дошкільної освіти №63 на 2021 – 2025 роки.

Детальніше


Керівництво
Дитячого садка
Ганношина Віленіна Францівна
Завідувач
Білоус Тетяна Миколаївна
Практичний психолог/соціальний педагог
Нестерчук Тамара Георгіївна
Вихователь-методист
Третяк Анжела
Доброго дня! Хочу висловити щиру подяку за самовіддану натхненну працю всьому педагогічному колективу ДНЗ N63 “Вербиченька” на чолі з прекрасною завідуючою, турботливою господинею Ганношиною Віленіною Францівною. Атмосфера затишку та дружелюбності відчувається, щойно переступиш поріг садочка. Вона зуміла не тільки створити цю атмосферу, але й згуртувати колектив справжніх професіоналів.
Вихователі тут – знавці своєї справи і просто чудові люди. В мене двоє дочок відходили в цей садок. Садочком ми дуже задоволені. Щодня переконуємося, що зробили правильний вибір. Вихователі проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, чуйності, а також рахувати, читати, малювати, ліпити, клеїти тощо. Щодня діють гуртки з англійської мови та хореографії. А ще наші дітлахи під керівництвом вихователів влаштовують для себе та батьків чудові різноманітні свята.
Успіхів всьому колективу у вашій нелегкій праці, здоров’я та нових творчих злетів! Нехай ваша любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею!