Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

21.Кві.2021
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Програма курсу

Цей курс для того, аби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.
нтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з Анастасією Дьяковою та Машою Єфросиніною. 
Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності
Держава має стати сервісом, а не лячним монстром. Допомагати одним швидко отримувати послуги, а іншим — чесно виконувати свою роботу.
Проєкт «Цифрова держава» згодом об’єднає всі відомства в єдину зручну й дієву онлайн-систему.
Тестуй оновлені послуги, слідкуй за новинами й ділися ними в соціальних мережах.
✔️Telegram: https://t.me/diia_gov

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Категорія: Для батьків

Тривалість серії: 8-10 хвилин

Кількість серій: 11

Про що цей освітній серіал

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з Анастасією Дьяковою та Машою Єфросиніною.