Участь у Всеукраїнській акції “За чисте довкілля”

22.Кві.2021
Участь у Всеукраїнській акції “За чисте довкілля”

Колектив Житомирського дошкільного навчального закладу  №63 долучився до Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та на виконання розпорядження міського голови від 15.03.2019 року № 292 “Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання територій громади” та наказу департаменту освіти Житомирської міської ради “Про весняний загальноміській благоустрій та санітарне прибирання територій громади”

«Навіть у найпрекрасніших своїх мріях
людина не може уявити нічого прекраснішої природи»
 Альфонс де Ламартін

Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І від того, як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї часточки землі, на якій ми проживаємо.
Саме такі думки, які актуальні у наш час, і спонукали до проведення акції в ЖДНЗ №63 «За чисте довкілля». В рамках акції вихованці колектив закладу  та вихованці провели генеральне прибирання подвір’я та прилеглої території: прибрали сухе листя, обкопали дерева та кущі, упорядковували клумби, посадили дерева, зібрали і винесли сміття.

 

Галерея зображень